2019-2020Wycieczka

Warsztaty językowe w Londynie

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, termin wyjazdu uczniów naszej szkoły na warsztaty językowe w Londynie został przesunięty na 25 marca 2021 r. W sytuacji kiedy będzie podpisana umowa, a realizacja wycieczki nie będzie możliwa, m. in. z powodu zamknięcia granic, przymusowej kwarantanny czy niedostępności zwiedzanych obiektów, istnieje możliwość bezpłatnego przełożenia daty wyjazdu na inny możliwy termin lub rozwiązania umowy i zwrotu środków.

W związku z powyższym, bardzo prosimy o informację, kto z Państwa zgadza się, a kto rezygnuje z uczestnictwa dziecka w warsztatach do dnia 15 września 2020 r. poprzez przesłanie wiadomości na adres
e-mail: m.fatyga@sp51.lublin.eu

W przypadku rezygnacji zostanie zwrócona Państwu zaliczka wpłacona na poczet wyjazdu.

Marcin Stec