Wręczenie aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego

W dniu 31 sierpnia 2020 r. z rąk Dyrektora Szkoły, Pana Marka Krukowskiego, akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego odebrali nauczyciele naszej szkoły:

1. Dariusz Garbala – nauczyciel techniki i wychowania fizycznego
  2. Dorota Grabowska – nauczyciel języka angielskiego
  3. Agnieszka Matuszewska – pedagog specjalny i nauczyciel specjalista
  4. Sylwia Meronk-Pycek – nauczyciel fizyki i informatyki
  5. Karolina Sawicka – nauczyciel specjalista
  6. Katarzyna Szymanek – nauczyciel specjalista
  7. Jolanta Kosak-Zalewska – nauczyciel języka polskiego.

Warunkiem uzyskania awansu było odbycie stażu trwającego 2 lata i 9 miesięcy, uzyskanie pozytywnej oceny pracy oraz zdanie egzaminu przed komisją egzaminacyjną.

Wręczenie aktów nadania poprzedziło złożenie przez nauczycieli ślubowanie wg następującej roty:

“Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.”

Serdecznie gratulujemy i życzymy satysfakcji z pracy w zawodzie nauczyciela.

Marcin Stec