2020-2021Rada Rodziców

Protokół z Walnego Zgromadzenia Rady Rodziców z dnia 24.09.2020 r.

Spotkanie Przedstawicieli Rady Rodziców wybranych z poszczególnych oddziałów klasowych odbyło się w tym roku z zachowaniem reżimów sanitarnych.
Rodzice zebrali się na Sali Gimnastycznej, gdzie można było zachować większe odległości.
Na zebraniu został przedstawiony Plan Pracy Wychowawczo – Profilaktycznej na rok szkolny 2020/2021. Rodzice poprzez głosowanie zaaprobowali ten projekt.
Następnie Dyrektor w kilku słowach przedstawił obecny stan funkcjonowania szkoły zgodny z obowiązującymi wymogami sanitarnymi. Po przemówieniu był czas i okazja, by zadać kilka pytań Dyrektorowi szkoły Panu Markowi Krukowskiemu.
Szkoła liczy sobie obecnie 1450 uczniów zgromadzonych w w 66 oddziałach oraz 220 pracowników.
Wzorem lat poprzednich każdy z wicedyrektorów jest odpowiedzialny za poszczególne oddziały:
Beata Brajerska – klasy integracyjne
Elżbieta Myśliwiecka – klasy 1-3
Anna Iskra – klasy 4-5
Urszula Furtak – klasy 6
Małgorzata Dziewulska-Tryl klasy 7-8
Po wystąpieniu Dyrektora głos zabrała dotychczasowa Przewodnicząca Rady Rodziców Monika Lewocka, która w kilku słowach zreferowała i podsumowała działalność Rady Rodziców w roku szkolnym 2019/2020.
Potem nastąpiła część druga Walnego Zgromadzenia Rady Rodziców, czyli wybór nowego Prezydium Rady. Do tegorocznego Prezydium zgłoszonych zostało 15 osób.
Nowy skład Prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2020/2021 przedstawia się następująco:
Przewodnicząca – Marta Brożyna
Wiceprzewodnicząca klas 1-3 – Agnieszka Hojda
Wiceprzewodniczący klas 4-8 – Jarosław Piekniak
Skarbnik – Doroszuk-Sikora Anna
Sekretarz – Agnieszka Kurek
Rzecznik – Monika Lewocka
Komisja Rewizyjna – Anna Kochalska-Wasak (przewodnicząca komisji), Zmitrowicz Karolina, Parol Agnieszka
Pozostali członkowie Prezydium: Iwańczuk-Dyczko Monika, Jurczuk Damian, Krzeszowiec-Siek Magdalena, Niedźwiadek Monika, Semeniuk Izabela. Zawada Jan

Protokół sporządziła: Agnieszka Kurek, sekretarz RR

Krzysztof Mackiewicz