2020-2021S 20-21

Sukces w konkursie ekologicznym

W listopadzie 2020r nasza szkoła uzyskała tytuł laureata konkursu „Razem chronimy środowisko” zorganizowanego przez WFOŚiGW i Kuratorium Oświaty w Lublinie. W ramach nagrody zyskaliśmy pomoce dydaktyczne do pracowni biologicznej o wartości 14 tys. zł. Zespół uczniów z klasy 7d w składzie: Alicja Pastusiak, Julia Szczepaniuk, Natalia Wójcik, Wiktor Fus, Adam Waciński i Piotr Rafalski pod opieką pani Beaty Czykalskiej przygotował film promujący szkolne działania proekologiczne.

Realizując zadanie, grupa uczyła się rozwiązywania problemów, zarządzania sobą oraz efektywnej współpracy.
Są to kompetencje proinnowacyjne przydatne zarówno w edukacji, jak i w przyszłej pracy zawodowej.
Uczniowie wraz z opiekunem uczestniczą w ogólnopolskim projekcie Szkoła dla Innowatora.

opracowanie p. B. Czykalska

Patrycja Wysocka