Szkoła Zimowa

Dziesięciu nauczycieli naszej szkoły będących w projekcie “Szkoła dla Innowatora” bierze aktualnie udział w szkoleniach w ramach Szkoły Zimowej.

W czasie tej intensywnej i twórczej pracy nauczyciele pogłębiają swoją wiedzę z zakresu zadań interdyscyplinarnych, formułowania kluczowych pytań, projektowania aktywności z konkretnych przedmiotów i łączenia ich w zadania, a także poznają sposoby organizacji procesu rozwiązywania tych zadań. Pracują również nad indywidualnymi celami w oparciu o podstawę programową i programy nauczania.

W ciągu 5 dni Szkoły zimowej nasi nauczyciele, współpracując z nauczycielami z innych szkół z całej Polski biorących udział w projekcie, wymieniają się wiedzą i doświadczeniami , a także czerpią mnóstwo inspiracji do dalszej pracy.

opracowanie: p. A. Mełgieś-Kępa

Patrycja Wysocka