2020-2021kl. 1-2-3kl. integracyjne

Kształtujemy kreatywność uczniów

W klasie integracyjnej 2a na zajęciach kształtujących kreatywność realizujemy różne ciekawe prace i projekty. Jednym z ostatnich pomysłów dzieci było wykonanie dekoracji zimowej, która zawisła na szkolnym korytarzu. Kolejne zajęcia to kreatywna  praca w grupach. Uczniowie wymyślali i przedstawiali scenki teatralne. Zajęcia odbyły się w sali 4c, która przeszła metamorfozę dzięki projektowi “Szkoła dla Innowatora”. Na naszych zajęciach dzieci tworzyły także prace z origami. A w ostatnim czasie projektowały i wykonywały  własną kukiełkę. Następnie dobierając się w grupy przedstawiały scenki rodzajowe. Zajęcia kształtujące kreatywność dają uczniom dużo radości, rozwijają ich talenty oraz uczą współpracy i integrują zespół klasowy.

Opracowanie: Barbara Kwiatek, Dorota Guzal

Agnieszka Dębiak