2020-2021K 20-21

Szkolny Konkurs Wielkanocny

Zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie Wielkanocnym “Najpiękniejsza Pisanka”

– Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VII Szkoły Podstawowej nr 51 w Lublinie
– Uczestnicy konkursu pracują indywidualnie.
– Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pisankę w dowolnie wybranej technice i dowolnej wielkości.
– Przedmiotem konkursu są wyłącznie formy przestrzenne – obowiązuje kształt jaja.
– Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na wystawę prac pokonkursowych, opublikowanie zdjęcia pracy na stronie internetowej szkoły.
– Komisja oceni prace według następujących kryteriów: – ogólne wrażenie artystyczne – oryginalność i pomysłowość prac – opracowanie ogólne, dobór i wykorzystanie materiałów – wkład pracy – walory plastyczne (kompozycja, kolorystyka, dodatki) – estetyka wykonania. Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatorów konkursu
– Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy (po powrocie do szkoły).
– Do każdej pracy należy dołączyć kartkę informacyjną z następującymi danymi (imię i nazwisko ucznia oraz klasę).
– Zdjęcie wykonanej pracy wraz z metryczką wysyłamy do 29 marca 2021 r. (do nauczycieli zajęć technicznych, lub na adres: inf.tech.p.wysocka@gmail.com )
– Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie szkoły 31 marca br.

UWAGI KOŃCOWE
Udział w konkursie jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji postępowania konkursowego.

Regulamin szkolnego konkursu wielkanocnego

nauczyciele techniki