III etap konkursów LKO w SP51

Wojewódzki etap LKO czas start!

Już w najbliższy czwartek 16 marca odbędzie się pierwszy konkurs w ramach wojewódzkiego etapu konkursów przedmiotowych LKO.
Mocno trzymamy kciuki, żeby jak największej liczbie naszych uczniów przyniósł on tytuł laureata.
Poniżej w załączniku zamieszczamy tabelę z informacjami o terminach i miejscu przeprowadzania eliminacji wojewódzkich konkursów przedmiotowych.
Jest to tylko pierwsza część. Zostanie ona uzupełniona, gdy tylko organizatorzy podadzą terminy.
Ważne! Tylko niektóre konkursy będą się odbywały w naszej szkole.

Prosimy aby uczniowie, którzy biorą udział w konkursach LKO, odbywających się w SP 28 skontaktowali się wcześniej z opiekunem, który będzie im towarzyszył podczas konkursu w celu ustalenie godziny zbiórki.

Informacja o miejscu i terminach III etapu konkursu LKO

opracowanie: p. Ewa Ziembowicz