Obiady szkolne – informacja o opłatach

Proszę pamiętać, że jeśli wpłaty były opłacane po terminie 10 każdego miesiąca, program naliczy dodatkowo odsetki. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Wpłaty należy dokonywać wyłącznie na indywidualne numery kont.
Rodziców, którzy mają zaległości proszę o uregulowanie należności.

• Wszyscy uczniowie korzystający z obiadów zobowiązani są do noszenia kart zbliżeniowych.
    Brak karty powoduje nie otrzymanie obiadu.
  • Przypominam, że do rodziców należy zgłaszanie nieobecności dzieci w szkole. Jeśli dziecka nie ma w szkole i nieobecność na obiedzie nie jest zgłoszona to opłata i tak zostanie naliczona za przygotowany posiłek.

Kamila Pytka
Starszy Referent
tel. kom.: 880 – 527 – 240
tel.: (81) 527 88 80 wew. 26
e-mail: obiady@sp51.lublin.eu

Od stycznia obowiązuje nowy system opłat za obiady.
W dzienniku elektronicznym w witrynie ucznia/rodzica po lewej stronie znajdą Państwo zakładkę OPŁATY.
Po wejściu w tę zakładkę należy wybrać po prawej stronie podfolder PŁATNOŚCI i właśnie w tym miejscu widoczny będzie NUMER KONTA BANKOWEGO dziecka do opłat za obiady.
Jeśli mają Państwo kilkoro dzieci w szkole, to każde dziecko ma inny numer konta, więc proszę wszystko dokładnie sprawdzić i wpłacać należności tylko i wyłącznie na wskazane numery.
Dla lepszej weryfikacji proszę o wpisywanie w tytule płatności, Imię i Nazwisko Dziecka oraz klasa.
Na chwilę obecną będą dostępne numery kont dla uczniów klas 1-3.
Bardzo proszę o sprawdzenie czy pojawiły się u Państwa numery kont, jeśli nie, proszę o informację zwrotną.
Na aplikacji w telefonie numer konta nie jest widoczny, dlatego trzeba zalogować się na komputerze.

Jeśli dziecko, ma przydzielony numer konta, a nie będzie już chodziło na obiady, rodzic natychmiast powinien poinformować mnie o tym fakcie i napisać rezygnację ( w przeciwnym razie będą naliczane opłaty).

UWAGA!
PROSZĘ NIE WPŁACAĆ NALEŻNOŚCI NA DOTYCHCZASOWY NUMER KONTA BANKOWEGO

tel. kom.: 880 – 527 – 240
tel.: (81) 527 88 80 wew. 26
e-mail: obiady@sp51.lublin.eu

Jestem do Państwa dyspozycji w godzinach 7.30-14.30.
Kamila Pytka
Starszy Referent