Spotkanie z Klaudią Tolman-Ryślicielką

W ramach ogólnopolskiego programu Szkoła dla Innowatora uczniowie klasy 7d oraz 7k uczestniczyli w spotkaniu z przedsiębiorcą Panią Klaudią Tolman (Ryślicielka®) – trenerką i kreatorką rozwiązań w komunikacji i myśleniu wizualnym.
Dzięki temu wydarzeniu młodzież dowiedziała się, jak u zaproszonego gościa wyglądała indywidualna droga od pasji do biznesu, które osobiste cechy jej w tym pomagają, na czym polega proinnowacyjność w prowadzeniu firmy, co robić, gdy pojawiają się przeszkody i jak radzić sobie z niepowodzeniem.

Spotkanie to było dla uczestników inspirującym doświadczeniem i skłoniło do autorefleksji na temat własnych pasji i zainteresowań oraz możliwości wykorzystania ich w przyszłej pracy zawodowej.

opracowanie p. U. Furtak
grafika p. S. Meronk-Pycek