2021-2022Rada Rodziców

Ubezpieczenie Szkolne NNW

Od dnia 09.09.2021 do 30.09.2021 w każdy wtorek, środę i czwartek w godzinach od 16.15 do 18.00 w holu szkoły będzie na Państwa czekał przedstawiciel Rady Rodziców.
Osoba ta będzie przyjmowała wpłaty na ubezpieczenie szkolne oraz tegoroczną składkę na Radę Rodziców.
Ubezpieczenie szkolne wynosi 32 zł od ucznia.

Przy wpłacie konieczne jest dostarczenie podpisanego przez rodzica/opiekuna prawnego oświadczenia o dobrowolnym przystąpieniu do ubezpieczenia szkolnego.
Link do formularza oświadczenia o dobrowolnym przystąpieniu do ubezpieczenia szkolnego.

Można dokonywać wpłat zbiorczych z poszczególnych klas.

Przy okazji będą też przyjmowane wpłaty na Radę Rodziców.
Składka nie uległa zmianie i wynosi ona 50 zł za jedno dziecko uczące się w SP 51 w Lublinie oraz 70 zł za dwójkę i więcej dzieci uczących się w naszej placówce szkolnej.

Opracowanie:
Agnieszka Kurek, sekretarz RR

Krzysztof Mackiewicz

Jeden komentarz do “Ubezpieczenie Szkolne NNW

• Dzień dobry,
    w treści artykułu przydałby się link do formularza oświadczenia o dobrowolnym przystąpieniu do ubezpieczenia szkolnego.

Możliwość komentowania została wyłączona.