2020-2021Rada Rodziców

Działania Rady Rodziców

W styczniu informowaliśmy Państwa o wsparciu finansowym szkoły przez Radę Rodziców podczas tworzenia nowej aranżacji świetlic i zakupu nowego wyposażenia do nich, a także o dofinansowaniu sprzętu sportowego potrzebnego uczniom korzystającym z zajęć na basenie. W świetlicach szkolnych największą popularnością cieszą się dwa rodzaje klocków oraz ciekawe gry. Ze sprzętu pływackiego korzystają na razie najmłodsi, ale jak skończą się ograniczenia pandemiczne to reszta uczniów też może spróbować pływać w nowych płetwach podczas zajęć na basenie.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którym dobro uczniów leży na sercu i chcą wspierać szkołę poprzez wpłatę składek na Radę Rodziców. Przy okazji przypominamy o możliwości odliczenia 1% na rzecz szkoły przy rozliczeniach z fiskusem. Tworzymy tak dużą społeczność szkolną, że nawet niewielka kwota przeznaczone na ten cel bardzo może pomóc. Radość dzieci z nowych zabawek i sprzętu do pływania jest ogromna. Warto takie projekty popierać. Dziękujemy!

Opracowała: Agnieszka Kurek (sekretarz Rady Rodziców)

Krzysztof Mackiewicz