Szkolny Budżet Obywatelski – zagłosuj!

Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy szkoły! Drodzy Uczniowie!

W dniach 22-26.11.2021 r. odbywa się głosowanie w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego.

Zgodnie regulaminem głosy można oddawać w następujący sposób:
1. Uczniowie uczęszczający do szkoły będą głosowali w klasach (karty głosowania będą rozdawane w klasie, tam też będzie można wrzucić głos do urny).
2. Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy obsługi będą głosowali wrzucając głos do urny znajdującej się w sekretariacie.
3. Rodzice oraz uczniowie, nauczyciele, pracownicy przebywający na nauczaniu zdalnym/kwarantannie oddają głosy za pomocą formularza forms, który zostanie wysłany do Państwa przez dziennik elektroniczny. Numeracja projektów jest zgodna z listą projektów zakwalifikowanych do głosowania.

Dodatkowe informacje:
1. Głosowanie odbywa się zgodnie z zasadą dobrowolności (tzn. głosują chętni).
2. Każdy może zagłosować na 1 projekt mały i 1 projekt duży.
3. Do realizacji zostaną skierowane projekty z największą liczbą głosów, przy założeniu, że suma kosztów zwycięskich projektów nie może przekraczać wartości 4000 zł.

Opis projektów znajdziecie tutaj!

oprac. Ewa Ziembowicz