2021-2022Rada Rodziców

Zbiórka makulatury

W dniach 20 – 24.06.2022 r. Rada Rodziców zaprasza całą społeczność szkolną i nie tylko, do wsparcia MEGA PROJEKTU , czyli budowy Strefy Chillout (zewnętrznej strefy wypoczynku dla dzieci) oraz rewitalizacji szkolnego placu zabaw poprzez udział w zbiórce makulatury. Środki finansowe pozyskane ze zbiórki makulatury zostaną przeznaczone na dofinansowanie ww. projektu.
Na parkingu przed szkołą w ww. dniach zostanie ustawiony kontener do zbiórki makulatury. Zebraną przed ww. terminem makulaturę można składować wcześniej w dyżurce usytuowanej przy wejściu uczniów do szkoły w segmencie A.
Poszczególne klasy mogą też w ramach godzin wychowawczych lub innych zajęć zorganizować wyjścia do lokalnych sklepów i w ten sposób zebrać zużyty papier, gazety, kartony itp.
Pomysłów i możliwości na zapełnienie kontenera jest wiele, a cel ważny dla całej społeczności szkolnej. Zachęcamy do aktywnego wzięcia udziału w akcji.

Opracowała: Agnieszka Kurek

Patrycja Wysocka