2022-2023K 22-23Św 22-23

Wyniki konkursu “Mój Święty Mikołaj”

Dnia 5 grudnia odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego “Mój Święty Mikołaj” dla wszystkich dzieci ze świetlicy szkolnej. Pomysłowość naszych uczniów nie zna granic, każdy z wykonanych Św. Mikołajów jest jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny.

Jury miało twardy orzech do zgryzienia, na konkurs wpłynęło wiele przepięknych prac. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a nauczycielom dziękujemy za przygotowanie młodych artystów do konkursu.

Po długich obradach jury przyznało nagrody laureatom i wyróżnienia:

Laureaci:
Laura Kwak Ih – opiekun B.Bejnarowicz
Aleksandra Drzewna Id – opiekun D,Matacz
Zosia Kurowska Ie – opiekun T.Janowska
Nikodem Pioś Id – opiekun T.Janowska
Alicja Golewska Ig – opiekun M.Paprota
Natasza Duda If – opiekun M.Paprota
Aleksandra Skrzeczkowska Id – opiekun A.Wasilak
Szymek Sokół If – opiekun A.Wasilak
Zuzia Kowalczyk Ia – opiekun A.Laudy
Miłosz Trzos Ia -opiekun A.Laudy

Maria Pawlikowska IIc – opiekun B.Bejnarowicz
Alicja Kuropatwa IIf – opiekun E.Borek
Wiktoria Przystupa IIf – opiekun E.Borek
Kornelia Wójcik IIe – opiekun K.Godziszewska-Świrgoń
Adrianna Polak IIb – opiekun A.Wójcik
Hania Baker IIe – opiekun R.Kowal

Agata Łuszczewska IIIb – opiekun A.Nowakowska
Wiktoria Lis IIIe -opiekun A.Nowakowska
Iga Nowak IIIa – opiekun B.Sochal
Alicja Cichosz IIIc – opiekun B.Sochal
Darija Ses IIIb – opiekun A.Gontarz
Hania Jarocka IIIc – opiekun A.Gontarz
Ania Żminda IIIf – opiekun P. Ruśniak
Filip Mazur IIIf – opiekun P.Ruśniak
Gabrysia Nowak IIIb – opiekun A.Ożóg
Marysia Mirosław III e – opiekun A.Ożóg

Wyróżnienia:

Kaja Czerw Id (opiekun D.Matacz), Julia Zonik Ie (opiekun D.Matacz), Aleksandra Drzewna Id (opiekun M.Paprota), Marcelina Gozdek If (opiekun M.Paprota), Dominik Borkowski Id (opiekun A.Wasilak), Leon Boguniecki Ih (opiekun B.Bejnarowicz), Gabriel Bystrzyński Ia (opiekun A.Laudy)

Laura Włoda IIf (opiekun E.Borek), Alicja Zielonka IId (opiekun E.Borek), Kornelia Kasprzak IIc (opiekun B.Bejnarowicz), Martyna Łopin IIa (opiekun A.Wójcik), Antonina Żak-Brodalko IIg opiekun .K.Godziszewska-Świrgoń)

Maja Bolibe IIIb (opiekun B.Sochal), Matylda Ćwiek IIIc (opiekun B.Sochal), Karolina Kobiałka IIId (opiekun A.Gontarz), Bartek Król IIId (opiekun A.Gontarz), Adam Sachar IIIf (opiekun A.Ożóg), Anna Król IIIe (opiekun A.Ożóg), Kacper Bogusz IIIb (opiekun A.Nowakowska), Patryk Flis IIIb (opiekun A.Nowakowska)

Opracowanie: Aneta Gontarz

Skip to content