2022-2023K 22-23Św 22-23

Wyniki konkursu “Mój Święty Mikołaj”

Dnia 5 grudnia odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego “Mój Święty Mikołaj” dla wszystkich dzieci ze świetlicy szkolnej. Pomysłowość naszych uczniów nie zna granic, każdy z wykonanych Św. Mikołajów jest jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny.

Jury miało twardy orzech do zgryzienia, na konkurs wpłynęło wiele przepięknych prac. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a nauczycielom dziękujemy za przygotowanie młodych artystów do konkursu.

Po długich obradach jury przyznało nagrody laureatom i wyróżnienia:

Laureaci:

Gabrysia Nowak IIIb – opiekun A.Ożóg
Marysia Mirosław III e – opiekun A.Ożóg

Wyróżnienia:

Kaja Czerw Id (opiekun D.Matacz), Julia Zonik Ie (opiekun D.Matacz), Aleksandra Drzewna Id (opiekun M.Paprota), Marcelina Gozdek If (opiekun M.Paprota), Dominik Borkowski Id (opiekun A.Wasilak), Leon Boguniecki Ih (opiekun B.Bejnarowicz), Gabriel Bystrzyński Ia (opiekun A.Laudy)

Laura Włoda IIf (opiekun E.Borek), Alicja Zielonka IId (opiekun E.Borek), Kornelia Kasprzak IIc (opiekun B.Bejnarowicz), Martyna Łopin IIa (opiekun A.Wójcik), Antonina Żak-Brodalko IIg opiekun .K.Godziszewska-Świrgoń)

Maja Bolibe IIIb (opiekun B.Sochal), Matylda Ćwiek IIIc (opiekun B.Sochal), Karolina Kobiałka IIId (opiekun A.Gontarz), Bartek Król IIId (opiekun A.Gontarz), Adam Sachar IIIf (opiekun A.Ożóg), Anna Król IIIe (opiekun A.Ożóg), Kacper Bogusz IIIb (opiekun A.Nowakowska), Patryk Flis IIIb (opiekun A.Nowakowska)

Opracowanie: Aneta Gontarz