Tydzień Bezpiecznego Internetu w SP51

Tydzień Bezpiecznego Internetu już za nami. Odbył się w dniach od 7 do 13 lutego.
W tym czasie każdego dnia na długiej przerwie (patio segment C) wyświetlane były filmy edukacyjne o bezpieczeństwie w Internecie, które cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów.
Przeprowadzone zostały także lekcje na temat bezpieczeństwa w sieci.
Na korytarzach segmentu C rozwieszone zostały kody QR , które zawierały linki do ciekawych filmików, ciekawostek i informacji, które uczniowie mogli wykorzystać rozwiązując Kahoota!
13 lutego podczas dużej przerwy na patio C przeprowadzony został quiz, do którego przyłączyli się chętni uczniowie. Atmosfera zdrowej rywalizacji udzieliła się wszystkim uczestnikom i kibicującym im kolegom i koleżankom z klas. W zmaganiach zwycięzcami zostali: Kuba z klasy 8L, Adam z klasy 8k, Artur z klasy 7e.
Serdecznie gratulujemy!

opracowanie: p. Sylwia Wiracka