2022-2023K 22-23MiędzyszkolnyWażne

Konkursy przedmiotowe LKO – gala finałowa

„Życzę, byście niedługo nie byli gośćmi tego uniwersytetu, a jego czynnymi uczestnikami podczas procesu edukacyjnego” – takimi słowami zwrócił się wojewoda lubelski Lech Sprawka do zgromadzonych w Centrum Transferu Wiedzy KUL uczniów szkół podstawowych podczas uroczystej gali podsumowującej konkursy przedmiotowe organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2022/2023.

W czasie spotkania dyplomami i nagrodami rzeczowymi uhonorowano 339 laureatów, wśród których znalazło się aż 34 laureatów wielokrotnych. Nasza szkoła zajęła w tym gronie poczesne pierwsze miejsce jako placówka z największą liczbą nagrodzonych zaszczytnym mianem. Aż 16 uczniów SP51 zdobyło 22 tytuły laureata.

Podziękowania i gratulacje w stronę zgromadzonych na sali uczniów, nauczycieli, dyrektorów i rodziców skierowała pani Teresa Misiuk – Lubelski Kurator Oświaty. Przyłączamy się do słów uznania, a naszym laureatom życzymy kolejnych sukcesów.

Opracowała: Katarzyna Pyda

Krzysztof Mackiewicz