Przez trudy do gwiazd

16 czerwca 2023 r.  w naszej szkole odbyło się przedstawienie pt.: “Nasze magiczne Encanto”.

Kółko teatralne, które przygotowało tę sztukę działa od lutego 2023 roku pod opieką Pani Anny Bochniak. Grupa powstała z inicjatywy uczniów klasy 8k. Pomysł na zorganizowanie takich zajęć zrodził się w grudniu, natomiast zrealizować udało się go dopiero w lutym.

Początkowo próbowaliśmy ustalić jaką sztukę wystawimy. Pojawiło się wiele pomysłów i jeden z nich udało się zrealizować. Scenariusz do spektaklu napisała Aleksandra Gębka z kl. 8k. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie z klas 4-8 oraz nasza najmłodsza aktorka – Martynka Łapin z klasy 2a. Dzięki ciężkiej pracy uczestników zajęć teatralnych udało się nam wystawić spektakl, chociaż nie było łatwo. Pokonaliśmy wiele trudności i jesteśmy bardzo dumni z naszego występu.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i widzieli naszą sztukę na żywo. Mamy nadzieję, że dobrze się bawili!
Zapraszamy do fotorelacji!

Opracowanie: Magdalena Łapin z klasy 8k