.2023-2024Świetlica 2023-2024

Świąteczne zajęcia integracyjne dla dzieci z Polski i Ukrainy

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, w świetlicy szkolnej odbył się cykl spotkań integracyjnych dla dzieci z Polski i Ukrainy. Tematem przewodnim były zbliżające się święta. Wspólne działania były okazją do lepszego poznania się. Dzieci mogły realizować swoje ciekawe pomysły. Zrobiły niepowtarzalne kartki bożonarodzeniowe, wykonały prezenty dla najbliższych techniką decoupage, piekły i zdobiły pierniczki. Przygotowały też kolorowe ozdoby i wspólnie ubierały choinkę.

Ważnym i uroczystym wydarzeniem, które zostanie na długo w naszej pamięci, było spotkanie wigilijne, dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń bożonarodzeniowych.

Zajęcia prowadziły: Agnieszka Kłysz, Ewa Dudzińska-Woś, Julia Golec

Krzysztof Mackiewicz