.2023-2024Świetlica 2023-2024

Międzyświetlicowy konkurs wiedzy „Bezpieczne ferie zimowe”

Przed nami upragnione ferie zimowe. Przez cały tydzień omawialiśmy zagadnienia związane z bezpiecznym wypoczynkiem w czasie ferii. Mówiliśmy o zagrożeniach, jakie mogą wynikać z kontaktu z osobami nieznajomymi i nieodpowiedniej zabawy na lodzie czy śniegu. Dzisiaj uczniowie uczęszczający do naszej świetlicy, mogli sprawdzić swoją wiedzę w międzyświetlicowym konkursie pt. “Bezpieczne ferie zimowe”. Reprezentanci klas zmagali się z różnymi konkurencjami m. in. zabawa prawda-fałsz, wykreślanka, kalambury, kodowanie czy układanie puzzli z numerami alarmowymi. Uczniowie wykazali się znajomością podstawowych zasad bezpieczeństwa i świetnie poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy niezapomnianych ferii.

Konkurs przygotowali wychowawcy: Agnieszka Kłysz, Agnieszka Nowakowska, Ewa Dudzińska-Woś, Julia Golec i Piotr Ruśniak

Magdalena Wójtowicz