.2023-2024.Aktualne

Sukces w konkursie Mistrz Komputera

Alan Stec z klasy 7e zdobył 4 miejsce i tytuł Finalisty XV Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego “Mistrz Komputera”.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się dnia 18 kwietnia 2024 r. w Gmachu Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. W tegorocznej edycji konkursu wystartowało 503 uczniów z 57 szkół województwa lubelskiego.

Po uroczystym otwarciu i wręczeniu nagród odbyły się warsztaty dla uczniów na temat „Programowanie z wykorzystaniem długopisów 3D i Ozobotów” oraz spotkanie dla nauczycieli na temat „Wdrażanie sztucznej inteligencji w nauczaniu: Praktyczne strategie i zastosowania w edukacji”.

Na zakończenie uroczystości na wszystkich uczestników czekała słodka niespodzianka od organizatorów konkursu – tort urodzinowy.

Alanowi serdecznie gratulujemy!!!

Marcin Stec