2015-2016K 15-16

Konkursy przedmiotowe i tematyczne LKO

W dniu 8 czerwca 2016 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2015/2016.

Uroczystość zorganizowana została przez Wydział Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta w Lublinie. Nasi uczniowie zdobyli w tym roku szkolnym 23 tytuły laureata, co plasuje naszą szkołę na II miejscu w województwie. W związku z tym pani Dyrektor Marianna Olszańska odebrała z rąk Prezydenta Miasta Lublin, pana Krzysztofa Żuka, puchar za wybitne osiągnięcia dydaktyczne.

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe oraz jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Lublin, jeśli uzyskali średnią ocen 4,8 oraz wzorową ocenę z zachowania. Nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursów uhonorowani zostali dyplomami.

Laureatom, ich rodzicom i nauczycielom przygotowującym serdecznie gratulujemy!

Patrycja Wysocka