2016-2017kl. 1-2-3

Robimy przyjemności najbliższym

Po dłuższym okresie przygotowań nadszedł w końcu TEN DZIEŃ, w którym trzecioklasiści mogli gościć swoich najbliższych. Był to jeden z pierwszych dni marcowych.

Babcia i Dziadek są bardzo ważni w życiu każdego dziecka, toteż uczniowie klasy III h pamiętali o tych osobach, bardzo ważnych dla nich. Wspólnie ze swoją wychowawczynią p. Ireną Lenkiewicz przygotowali część artystyczną, urozmaiconą wierszykami, piosenkami i skeczami w wykonaniu uczniów. Najwięcej radości i uśmiechu dostarczył program telewizyjny pt. „Familiada”, w którym bohaterami były dwie drużyny. Pierwszą była DRUŻYNA BABĆ, a drugą DRUŻYNA DZIADKÓW. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta i ich pierwsze występy sceniczno – kabaretowe. Dzieci włożyły dużo wysiłku i czasu w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek.

Po występach uczniowie wręczyli swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty.
Na zakończenie dzieci przygotowały słodki poczęstunek dla swoich najbliższych.

Dziękujemy wszystkim babciom, dziadkom i rodzicom za tak liczne przybycie. Bardzo się z tego cieszymy.

Agnieszka Dębiak