2017-2018kl. integracyjne

Mecz rugby na wózkach

„Wiara, siła, męstwo – to nasze zwycięstwo!”
Tym okrzykiem rozpoczął się 28 września 2017 r. w naszej szkole pokazowy mecz rugby na wózkach. Lubelską drużynę Brave Snails gościliśmy na zaproszenie uczniów i rodziców klasy 7B. W spotkaniu uczestniczyły klasy integracyjne: 7a, 7b i 5a. Sportowcy opowiedzieli o swojej pasji i zaprezentowali się w akcji. Następnie uczniowie sami mogli spróbować swoich sił w sportowej rywalizacji. Uczeń klasy 7b Damian Sykuła, który należy do zaproszonej drużyny rugby , nie schodził z boiska od początku do końca spotkania. Chętnych do gry nie brakowało. Dla wszystkich było to niezwykłe, pełne emocji przeżycie. (opr. B. Osmulska)

Anna Wójcik