2017-2018K 17-18Międzyszkolny

Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

Zapraszamy uczniów klas II i III lubelskich szkół podstawowych do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Patriotycznej.

Dnia 11.05.2018 r. (piątek) o godz. 10 w naszej szkole odbędzie się trzecia edycja Międzyszkolnego Konkursu Poezji Patriotycznej. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas II i III szkół podstawowych, którzy zostaną wyłonieni w wyniku eliminacji w swoich szkołach

Szkoła może zgłosić 4 uczestników, z których każdy przygotuje prezentację 1 wiersza o tematyce patriotycznej. Czas występu nie powinien przekraczać 5 minut. Uczestników oceniać będzie jury powołane przez organizatora.

Ocenie będą podlegały:
• dobór repertuaru,
• opanowanie tekstu i dykcja,
• interpretacja utworu,
• ekspresja wypowiedzi,
• ogólny wyraz artystyczny.

Termin zgłoszeń upływa 27 kwietnia 2018 r.
Zgłoszenia należy przesyłać na formularzu , który został rozesłany do szkół wraz z regulaminem konkursu.

Adres organizatora:
Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie
ul. Bursztynowa 22
tel. 81 527-88-80
e-mail: sekretariat@sp51.lublin.eu

Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy potwierdzające ich udział w konkursie, a laureaci – dyplomy i nagrody.

Serdecznie zachęcamy do udziału.

Patrycja Wysocka