2017-2018K 17-18Międzyszkolny

Finał XV Festiwalu Piosenki Europejskiej

W środę 25 kwietnia 2018 r. w Filharmonii Lubelskiej odbył się Koncert Laureatów XV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Europejskiej,którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie. Podczas eliminacji jury wysłuchało ponad 50 utworów wykonanych przez uczniów z 32 szkół podstawowych miasta Lublin i województwa lubelskiego i wybrało 26, które zostały zaprezentowane na scenie Filharmonii.

Soliści, duety, zespoły i chóry wykonali piosenki w języku polskim, angielskim, francuskim, rosyjskim, włoskim i niemieckim. Honorowy patronat nad Festiwalem objęli: Lubelski Kurator Oświaty oraz Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin.

Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie gratulujemy!

Link do nagrania video:
2018-04-25_Finał_XV_Festiwalu_Piosenki_Europejskiej