2017-2018B 17-18K 17-18Ogólnopolski

Twórczość Kornela Makuszyńskiego

Dnia 25 kwietnia 2018 r. nasi uczniowie wzięli udział w uroczystości rozdania nagród w IV Ogólnopolskim Konkursie Literackim o Twórczości Kornela Makuszyńskiego „Czytanie jest przygodą”. Konkurs organizowała Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie. W tym roku na konkurs wpłynęło 437 prac z 15 województw Polski. Z poziomu edukacyjnego klas I – III – 89 prac oraz z poziomu edukacyjnego klas IV-VII -348 prac.

Uczniowie naszej szkoły otrzymali tytuł laureata i wyróżnienie w poszczególnych kategoriach wiekowych. Niespodzianką były piękne i różnorodne nagrody.

Poziom edukacyjny kl. I – III
WYRÓŻNIENIE otrzymał Jakub Kurek, uczeń Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie, województwo lubelskie, nauczyciel p. Agnieszka Dębiak

Poziom edukacyjny kl. IV – VII
III NAGRODĘ otrzymała Hanna Łoza, uczennica Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie, województwo lubelskie, nauczyciel p. Agnieszka Lange

Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom oraz nauczycielom serdecznie gratulujemy sukcesu.

Opracowanie – A. Lange