2017-2018K 17-18Międzyszkolny

Międzynarodowy konkurs programistyczny Baltie 2018

Dnia 25 kwietnia 2018 r. pracownia informatyczna naszej szkoły pełniła rolę jedynej placówki konkursowej wojewódzkiego etapu Międzynarodowego Konkursu Programowania Baltie 2018.

Z zadaniami zmagali się uczniowie z klas 1-7. Do wykonania otrzymali 10 zadań o różnym stopniu trudności. Każdy był oceniany w swojej kategorii wiekowej, ale zadania były jednakowe dla wszystkich zawodników.

Uczniowie naszej szkoły uzyskali świetny wynik w województwie lubelskim.
Alan Stec z klasy 1e – 1 miejsce w województwie (28 miejsce w Polsce) w kategorii klas 1-3, w kategorii klas 1 zajął 1 miejsce w Polsce.
Aleksander Olszewski z klasy 4g – 1 miejsce w województwie (59 miejsce w Polsce) w kategorii klas 4-6
Aleksandra Wasak z klasy 4d – 2 miejsce w województwie w kategorii klas 4-6
Kacper Sławacki z klasy 4h – 3 miejsce w województwie w kategorii klas 4-6
Ignacy Lis z klasy 4h – 4 miejsce w województwie w kategorii klas 4-6
Natan Lisowski z klasy 4b – 5 miejsce w województwie w kategorii klas 4-6
Adrian Lyubeznyy z klasy 7f – 1 miejsce w województwie w kategorii klas 7 i 2-3 gimnazjum
Jędrzej Bryk z klasy 7k – 2 miejsce w województwie w kategorii klas 7 i 2-3 gimnazjum

Konkurs składał się z 4 etapów. W etapie domowym wystartowało 39 uczniów naszej szkoły. Do etapu szkolnego zakwalifikowało się 9 uczniów. Do etapów powiatowego i wojewódzkiego nominowanych zostało 8 uczniów naszej szkoły.

Szkolnym Koordynatorem konkursu był p. Marcin Stec

Patrycja Wysocka