2017-2018K 17-18OgólnopolskiS 17-18

Ogólnopolski Konkurs o ks. Stanisławie Konarskim

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Karolina Kosińska z klasy 5e, zajęła I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie o ks. Stanisławie Konarskim “Ksiądz Stanisław Konarski – nasz współczesny” w kategorii prezentacja multimedialna.

Do konkursu uczennicę przygotowywała p. Patrycja Wysocka.
Konkurs organizowany był przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie pod patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Stanisława Budzika, Metropolity Lubelskiego, Pani Teresy Misiuk, Lubelskiego Kuratora Oświaty Pana Przemysława Omieczyńskiego, Prezesa Zarządu Fundacji Niepodległości w Lublinie.

Fotorelacja z rozdania dyplomów laureatom konkursu, dnia 14 maja 2018.

Patrycja Wysocka