2017-2018Św 17-18

IV Przegląd Talentów

W dniu 23 maja 2018 r. już po raz czwarty odbył się w świetlicy 10A Przegląd Talentów dla uczniów uczęszczających do świetlicy w naszej szkole.

W tym roku mieliśmy okazję podziwiać zdolności naszych uczniów w takich dziedzinach jak: śpiew, taniec, gra na instrumentach (gitara, skrzypce, klarnet, keyboard, flet). Imprezę świetlicową uświetnił występ Marysi Tryndoch z kl. IIIa , która ma na swoim koncie nagraną profesjonalną płytę oraz pokazy zręcznościowe Kacpra Wypycha z kl.IVe. Wszyscy świetnie się bawili. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w przeglądzie. Doceniamy Waszą odwagę oraz trud włożony w przygotowanie się do występów. Wszyscy zaprezentowali wysoki poziom i wykazali się dużym zaangażowaniem.

Organizatorami przeglądu były: Teresa Janowska, Edyta Borek, Bożena Kozaczuk, Agnieszka Semeniuk.