Koncert chóru

Zapraszamy na koncert naszego Chóru Szkolnego, który odbędzie się 16 października 2022 r. o godzinie 16:00 w Zespole Szkół nr 12 w Lublinie, ul. Sławinkowska 50 dla społeczności dzielnicy Sławin. Inicjatorką cyklu koncertów jest Pani Jadwiga Mach – członek Rady Miasta Lublin.

Podczas koncertu zostanie wykonane Oratorium Piotra Selima POmosty.

Wraz z chórami wystąpi kwartet smyczkowy Ladies Quartet oraz soliści: Piotr Selim, Łukasz Jemioła, Monika Kowalczyk- Wąsak, Kaja Mianowana i Jacek Król – aktor – recytator, zaś całość zadyryguje Małgorzata Nowak.

Chór Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie został przygotowany przez Panią Milenę Kowalską i Panią Annę Sokal.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny!