2017-2018S 17-18Sport

Sukces młodych piłkarzy SP 51

Duży sukces odnieśli chłopcy reprezentujący naszą szkołę w międzyszkolnych rozgrywkach w mini piłce nożnej. Po wygraniu w maju rywalizacji w Lublinie, w środę 6 czerwca, w Kraśniku (czyli w dniu uroczystych obchodów Święta Szkoły), wzięli udział w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci Szkół Podstawowych i zajęli w nich pierwsze miejsce!

Młodzi piłkarze SP 51 walczyli z najsilniejszymi drużynami szkół podstawowych z całego województwa lubelskiego. W fazie grupowej wygrali z bardzo mocną SP 2 z Łęcznej 2 : 0, a także SP 3 z Zamościa 5 : 0. Natomiast w finale, po emocjonującej grze, pokonali SP 4 z Łukowa 4 : 2.

Oto skład zwycięskiego zespołu, którym opiekował się nauczyciel wychowania fizycznego, p. Dariusz Górski:
Mateusz Gąsior, Grzegorz Nasalski, Mikołaj Nasalski, Kacper Paździerski, Przemysław Siejka, Juliusz Skoczek, Alan Trochonowicz, Wojciech Ziembowicz, Marcel Złomańczuk.

Gratulacje! Gratulacje! Gratulacje!

Opracowanie: p. A. Michniewicz