2022-2023Św 22-23

Świetlicowe Walentynki

Walentynki! Ach Walentynki!

Nie trzeba tego zbyt serio brać, ale fajnie jest w upominku serduszko dostać albo brać !

14 lutego obchodzony jest Dzień Św. Walentego czyli popularne Walentynki.

Z tej okazji nasza świetlica została ozdobiona kolorowymi sercami. Dzieci wykonywały również kartki walentynkowe i walentynkowe serduszka. Przez cały dzień działała poczta walentynkowa. Dzieci wymieniały najbardziej zakochane bajkowe pary takie jak Shrek i Fiona czy Piękna i Bestia. Słuchały piosenek ze znanych seriali oraz szukały swojej pary w zadaniu Złamane serce. Uczniowie poznali także patrona tego święta oraz najważniejsze fakty z jego życia.

Z okazji Dnia zakochanych w świetlicy odbyła się także Walentynkowa Randka w Ciemno. Dzięki pomysłom dzieci i ich zaangażowaniu, a także super dobranych wesołych par mogliśmy się świetnie zrelaksować i pośmiać.

Walentynki okazały się wspaniałą okazją do obdarowania miłym słowem zarówno koleżanek, kolegów i nauczycieli.

Opracowanie: Aneta Gontarz