2017-2018kl. 1-2-3OgólnopolskiS 17-18

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek klas I-III

Z ogromną dumą i radością informujemy o wynikach Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek (sprawdzian zintegrowany – z edukacji polonistycznej, matematycznej i społeczno-przyrodniczej). Nasi uczniowie wykazali się ponadprzeciętną wiedzą, o czym świadczą wysokie lokaty w ogólnopolskim rankingu.

W sesji zimowej tytuł LAUREATA otrzymało czterech uczniów z klasy 3f (wych. Marta Szumska)
8 miejsce w Polsce – Michał Chudaś
13 miejsce – Gracjan Gazi, Miłosz Kowalczyk
14 miejsce – Michał Kotowski

W sesji wiosennej tytuł LAUREATA zdobyło dwóch pierwszoklasistów z klasy 1j (wych. Anna Wiejak) z następującą lokatą
9 miejsce – Antoni Kozak
12 miejsce – Mikołaj Eminowicz

oraz pięciu trzecioklasistów z klasy 3f (wych. Marta Szumska)
2 miejsce – Michał Chudaś
3 miejsce – Mateusz Kida
5 miejsce – Miłosz Kowalczyk
11 miejsce – Gracjan Gazi
14 miejsce – Marcin Sawecki

Niezależnie od uzyskanego wyniku, wszyscy uczniowie biorący udział w Olimpiadzie, zostali uhonorowani dyplomami uznania. Serdecznie gratulujemy uczestnikom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach olimpiad Olimpusek.

Agnieszka Dębiak