2017-2018K 17-18S 17-18

Uczniowie biegną po zdrowie

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie wzięła udział w II edycji programu edukacyjnego „Bieg po zdrowie”, którego koordynatorem była p. Paulina Polak.

Sukces naszej uczennicy w konkursie „Uczniowie biegną po zdrowie”

Po zrealizowaniu programu zostaliśmy zaproszeni do udziału w konkursie plastycznym, którego celem było propagowanie zdrowego i higienicznego stylu życia przez promowanie mody na niepalenie w aspekcie chorób cywilizacyjnych. W maju uczniowie klas 4 przystąpili do konkursu plastycznego pt.: ”Uczniowie biegną po zdrowie”, którego organizatorem jest Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Lublinie.

Wpłynęło wiele ciekawych prac konkursowych ilustrujących zdrowy tryb życia. Została wyróżniona praca uczennicy klasy IV „k” Emilii Czykalskiej.
Wręczenie nagród odbyło się 12.06.2018 w sali kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.

Uczennica odebrała dyplom oraz nagrody.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Patrycja Wysocka