2017-2018K 17-18kl. integracyjne

Konkurs plastyczny „Moje radości, marzenia, fantazje”

Moje radości, marzenia, fantazje”.
Rozwijanie umiejętności wyrażania uczuć
i koncentrowania się na pozytywnych aspektach życia.

Wiosną odbył się konkurs plastyczny pt. „Moje radości, marzenia, fantazje”. Był skierowany do klas integracyjnych oraz tych, w których prowadzona jest edukacja włączająca.

Konkurs zorganizowany przez nauczycieli specjalistów: p. Małgorzatę Dudzik, p. Danutę Kalinowską i p. Kingę Pierścionek dał uczestnikom okazję do skupienia się na twórczym działaniu oraz dobrych emocjach, do podzielenia się swoimi radościami i fascynacjami, pochwalenia się talentami.
Stanowi on kontynuację konkursu „Twarze uczuć” przeprowadzonego w I półroczu, adresowanego do tej samej grupy uczniów. Prace powstałe na obie edycje są świadectwem różnorodności, odbiciem przeżyć i bogactwa osobowości autorów.

Dziękujemy nauczycielom, którzy wsparli uczniów w przygotowaniu prac konkursowych, zwycięzcom gratulujemy!
Opracowanie: p. D. Kalinowska

Patrycja Wysocka