2018-2019Św 18-19

Bądź jednym z nas

„Bądź jednym z nas” – to hasło uroczystości przyjęcia uczniów klasy I h do grupy świetlicowej, która odbyła się 18.10.2018 w świetlicy 10A. W trakcie imprezy, pierwszoklasiści uczestniczyli w ciekawych konkurencjach związanych z życiem szkolnym. Rolę gospodarza uroczystości pełnili uczniowie klas II I, II B i II C, którzy pod kierunkiem wychowawców, przeprowadzali różne zadania. Były zadania: sprawdzające wiedzę z zakresu ruchu drogowego, quiz ze znajomości kontraktu świetlicy. Trzeba było również odnaleźć drogę w labiryncie ze szkolnej szatni do świetlicy 10A. Uczniowie również rozpoznawali przybory szkolne za pomocą dotyku. W układzie tanecznym pt. „Papuga” pokazali swoje umiejętności wokalne i ruchowe. Dzieci musiały się wykazać zręcznością podczas próby jedzenia jabłka bez użycia rąk. Te zadania szczególnie rozbawiły dzieci. Po uroczystym przyrzeczeniu, pani dyrektor Elżbieta Myśliwiecka wręczyła uczniom pamiątkowe dyplomy i upominki rzeczowe.

Serdecznie witamy uczniów klasy I H w naszej grupie świetlicowej!

Organizatorzy: Teresa Janowska, Edyta Borek, Bożena Kozaczuk, Ewa Lizinkiewicz.