2018-2019K 18-19

Jest takie miejsce na ziemi

PODSUMOWANIE SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Była to już 11 edycja konkursu. Jak co roku konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Temat konkursu wymagał od uczniów uchwycenia obiektywem wyjątkowego piękna krajobrazów Polski, ale równie innych zakątków kuli ziemskiej odwiedzanych przez naszych uczniów. Konkurs umożliwił rozwijanie wśród młodych ludzi pasji fotografowania, jako jednej z form aktywnego spędzania czasu wolnego. Wybór najciekawszych zdjęć był nie lada wyzwaniem. 23 listopada komisja konkursowa wyłoniła aż 14 laureatów.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce – Krzysztof Pawlak kl. 4 H, Michał Rzymowski kl. 7 B
II miejsce –Anna Matuszkiewicz kl. 4H, Julia Semeniuk kl. 6 B, Kamila Osieleniec kl. 7 B.
III miejsce – Damian Korulczyk kl. 6 D, Julia Hunicz kl. 7 C, Amelia Wertel kl. 7 C,

Wyróżnienia – Natalia Wielgus kl. 4 H, Nikola Maciejewska kl. 4 E, Klaudia Kazanowska kl. 4 H, Angelika Maciejewska kl. 7 E, Maria Król kl. 6 B, Anna Frączek kl. 8 E

Pokonkursowe wystawy prac młodych artystów zostały wyeksponowane na parterze w segmencie „C” oraz na pierwszym piętrze w segmencie „B”. Serdecznie zapraszamy do oglądania prac.

Konkurs oraz wystawę zorganizowały: p. Urszula Furtak i p. Dorota Śnitko.

Patrycja Wysocka