2018-2019K 18-19Międzyszkolny

Międzyszkolny Konkurs J. Angielskiego dla Klas III

W związku z wysokim prawdopodobieństwem strajku w naszej szkole decyzją Dyrektora szkoły IX Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas trzecich szkoły podstawowej, który ma się odbyć w dniu 9 kwietnia 2019 roku zostaje odwołany i jego termin zostaje przeniesiony na maj bieżącego roku.

O szczegółowej dacie, ze zrozumiałych przyczyn, poinformujemy w późniejszym czasie na stronie naszej szkoły oraz mailowo opiekunów, którzy zgłosili chęć uczestnictwa swoich podopiecznych w pierwotnym terminie.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Organizatorzy konkursu

IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS III SZKOŁY PODSTAWOWEJ.
Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie, ul. Bursztynowa 22, 20-576 Lublin, tel./fax. 081 527-88-80.
Miejsce konkursu: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 W LUBLINIE.
Termin konkursu: 9 kwietnia 2019 r. (wtorek), rozpoczęcie godz. 9:00.
TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ: 31 marca 2018r. wyłącznie drogą mailową na adresy:

joanna.sanecka@onet.pl
sekretariat@sp51.lublin.eu

W konkursie biorą udział uczniowie z klas III szkoły podstawowej, którzy tworzą DWUOSOBOWE DRUŻYNY.
Konkurs przebiega dwuetapowo: eliminacje we własnym zakresie oraz wybór drużyn odbywają się w szkole uczestników. Właściwy konkurs ma miejsce w Szkole Podstawowej nr 51 w Lublinie.

Szczegóły znajdą Państwo w REGULAMINIE KONKURSU.
Osoba odpowiedzialna: Joanna Sanecka, nauczyciel języka angielskiego w SP51Lublin.

Adres mailowy: joanna.sanecka@onet.pl

Patrycja Wysocka