Szkolne przedstawienie “CINDERELLA”

Dnia 24 maja 2019 r. w piątkowe przedpołudnie, dzieci z Angielskiego Koła Teatralnego (klasy 2e, 2i, 3b, 3e, 5i) zaprezentowały przed społecznością naszej Szkoły przedstawienie pt. “Cinderella”.

Występ był uwieńczeniem całorocznej pracy uczniów biorących udział w zajęciach teatralnych. Dzieci wytrwale pracowały nad opanowaniem recytacji tekstów i pięknym śpiewem piosenek. Ich dziełem było również przygotowanie scenografii i dekoracji.

W godzinach popołudniowych gościliśmy Rodziców naszych młodych artystów. Dziękujemy im za liczne przybycie, bardzo ciepłe przyjęcie naszego występu i wspaniałą współpracę w ciągu całego roku szkolnego.

Organizatorki: Dorota Grabowska i Agnieszka Przech-Szokaluk

Patrycja Wysocka