2018-2019K 18-19

Szkolny konkurs na prezentację multimedialną

Szkolny konkurs na prezentację multimedialną pt. „Żyli dla innych – święci i błogosławieni wyniesieni na ołtarze przez Jana Pawła II” w języku polskim lub angielskim.

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie na prezentację multimedialną pt.: „Żyli dla innych – święci i błogosławieni wyniesieni na ołtarze przez Jana Pawła II” w języku polskim lub angielskim.

Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń kl. IV-VIII, który wykona indywidualną prezentację na podany temat. Przedmiotem oceny konkursowej będą:

– zgodność z tematem pracy,
– poprawność merytoryczna i językowa,
– oryginalność ujęcia tematu, inwencja twórcza,
– przejrzysty i uporządkowany układ prezentacji,
– stopień zaawansowania techniki tworzenia prezentacji.

Prezentacja powinna być zapisana w programie w pliku z programu Microsoft Office Power Point lub pliku OpenDocument Presentation (.odp) na płycie CD,

– każdy uczestnik może zgłosić jedną prezentację zawierającą min. 15 slajdów (bez slajdu tytułowego),
– w pracy należy wykorzystać dowolną formę literacką,
– prezentację i kartę zgłoszeniową (do pobrania u organizatorów) należy dostarczyć do 05.06.2019 r.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody oraz dyplomy.

Organizatorzy:

Małgorzata Fatyga