2019-2020K 19-20

XVII Wojewódzki Festiwal Piosenki Europejskiej

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVII edycji Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Europejskiej, którego organizatorem jest nasza Szkoła we współpracy z Filharmonią Lubelską im. Henryka Wieniawskiego, a partnerem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Oświaty Lubelskiej.

W Festiwalu mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych z województwa lubelskiego, którzy zaprezentują utwór muzyczny w jednym z języków europejskich. Szczegóły w załącznikach.
Osoby zainteresowane wersją załączników w formacie dokumentu word, proszone są o mail na adres:
festiwaleuropejski@sp51.lublin.eu

Ubiegłoroczny Koncert Laureatów w Filharmonii Lubelskiej do obejrzenia pod linkiem:

Załączniki:
2019-11-08_regulamin_festiwal_piosenki_europejskiej_2020