Budżet Obywatelski – Głosujesz, decydujesz!

Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców, małych i dużych, do wzięcia udziału w głosowaniu 9 edycji Budżetu Obywatelskiego, które odbędzie się w dniach 23.09.2022 r. – 10.10.2022 r. i poparcia naszych wspólnych projektów:
Dzielnicowego nr D-49 : „Renowacja zewnętrznych obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie”, obejmujący m.in wymianę nawierzchni boiska wielofunkcyjnego, boiska do siatkówki, a także prace naprawcze na korcie tenisowym oraz zgłoszonego wspólnie z klubem UKS WIDOK projektu ogólnomiejskiego o numerze O-52: „Renowacja boisk sportowych przy ul. Bursztynowej i ul. Biedronki” – obejmujący m.in. wymianę nawierzchni na szkolnym boisku piłkarskim.
Zmobilizujmy się wspólnie tak, aby w tym roku projekty okazały się zwycięskie. Głosujesz, decydujesz!

Głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej oraz w formie papierowej.
Osoby mieszkające i zameldowane w Lublinie, także dzieci, mogą wziąć udział w głosowaniu. Ważne jest, aby posiadały swój numer PESEL.
Oddać swój głos będzie można również poprzez stronę: decyduje.lublin.eu/pl/budzet-obywatelski-l/glosowanie/, a także w formie papierowej w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej ul. Bursztynowa 20, w innych filiach oraz w Biurach Obsługi Mieszkańców.  Zadecydujmy razem o naszej okolicy!

Głosuj tutaj!

Karta do głosowania

Poniżej więcej informacji:

D–49 Renowacja zewnętrznych obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie

O–52 Renowacja boisk sportowych przy ul. Bursztynowej i Biedronki

Budżet Obywatelski | Plakat

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego:

Magdalena Wójtowicz