2019-2020kl. 1-2-3Św 19-20

Festiwal Mikołajkowy

Dnia 05.12.19 r. odbył się w naszej szkole pierwszy Festiwal Mikołajkowy.Przed rozpoczęciem z minuty na minutę przybywało gości. Każdy tego dnia wyglądał inaczej niż zwykle, na twarzach gościł uśmiech, na głowie czapeczka, a w oczach ciekawość, co będzie się działo?
Na końcu przybywających gości pojawił się ten najbardziej wyczekiwany – Święty Mikołaj.

Podczas festiwalu Mikołaj miał czas odpocząć przed czekającą go długą podróżą.
W obecności wicedyrektorów pani Elżbiety Myśliwieckiej i pani Urszuli Furtak mógł posłuchać, jak dzieci śpiewają przygotowane dla niego piosenki.

Na scenie wystąpiły klasy: 1B, 1C, 1E, 1F, 2C, 2D, 2E, 3D, 3E oraz uczniowie świetlicy 11A.
Po występie uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i woreczki z myślą Świętego Mikołaja.

Wszystkim gorąco dziękujemy za przybycie.
Chętnych zapraszamy za rok.
Życzymy miłego oglądania galerii zdjęć.

Organizatorzy: Agnieszka Gawłowska, Agnieszka Kowalska, Marta Szumska.
Opracowanie: Agnieszka Kowalska

Wojciech Niećko