2020-2021K 20-21

Przechowujmy ten skarb – konkurs

Przechowujmy ten skarb – ostatnia szansa na wzięcie udziału w konkursie na wywiad- wspomnienie.
Zapraszamy uczniów klas 3-8 do udziału w konkursie organizowanym przez Muzeum Wsi Lubelskiej wraz z Radiem Lublin SA.
„Konkurs jest prosty – wystarczy nagrać na telefonie wspomnienie rodziców, dziadków czy znajomych, którzy uczestniczyli we Mszy św.
Podczas wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Lublinie”.
Treść wywiadu ma oddawać nastrój i atmosferę towarzyszącą samym przygotowaniom do podróży do Lublina, pobytu na lubelskich Czubach i odbioru treści wypowiedzianych przez Jana Pawła II, a także drogi powrotnej.
Nagrania w formacie mp4 należy przesłać do 10 października 2020 r. na adres edukacja@skansen.lublin.pl oraz biblioteka@sp51.lublin.eu.
Zależy nam na tym, żeby materiały te wzbogaciły nasze zbiory dotyczące Patrona naszej szkoły. Kto wie, może odtworzą je kiedyś Wasze dzieci…
Do nagrania należy dołączyć spis pytań według których był prowadzony wywiad oraz następujące dokumenty:
a) Metryczka dot. osoby przeprowadzającej nagranie (zał. 1);
b) W przypadku osoby niepełnoletniej wymagana zgoda opiekuna prawnego na wzięcie udziału w Konkursie, na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie głosu (zał. 2i 4);
c) Metryczka dot. osoby udzielającej wywiadu tj. Rozmówcy wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie głosu przez Organizatorów
przestrzeni publicznej (zał. 3 i 4)

Więcej szczegółów i wymagane dokumenty dostępne pod linkiem: Wymagane dokumenty.