2020-2021K 20-21

Gra Terenowa „100 informacji o Janie Pawle II”

29 września odbyła się Gra Terenowa „100 informacji o Janie Pawle II”. Ze względu na deszczową pogodę konkurs odbył się w obiektach szkoły. W tegorocznej edycji gry udział wzięło 58 uczniów z klas III – VII, którzy startowali w 15 drużynach.
Wszystkie grupy wykazały się dużą wiedzą o życiu i nauczaniu Ojca Świętego Jana Pawła II oraz kreatywnością w zadaniach artystycznych i sprawnością w zadaniach sportowych.
Na mecie czekała na zawodników miła niespodzianka, każdy uczestnik gry dostał upominek.
16 października, w dniu Święta Szkoły, laureatom rozdane zostaną pamiątkowe dyplomy i nagrody.
Zwycięzcami konkursu są:

• Maja Jarocka, Julia Augustowska, Oliwia Żukowska, Maja Banaszek – grupa IX
  • Aleksandra Kocińska, Mateusz Szwaj, Lena Sprawka, Julia Drewnik – grupa X
  • Adrian Waręcki, Wiktoria Bielak, Kazimierz Symonowicz, Nikola Serweta – grupa II.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną zabawę i już dzisiaj zapraszamy do udziału w następnej edycji Gry Terenowej „100 informacji o Janie Pawle II”.

opracowanie p. A. Twardzik

Patrycja Wysocka