2020-2021S 20-21

Sukces w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w XV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” Laureatkami zostały uczennice naszej szkoły.

• Kategoria III, Nagroda II – Kinga Kukryka klasa 6e
  • Kategoria IV, Nagroda III – Martyna Wróbel klasa 7c

Prace konkursowe powstały pod kierunkiem nauczyciel plastyki p. Mariusza Kowala.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

Organizatorem Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”  jest Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku, Muzeum Podlaskie w Białymstoku, Muzeum w Bielsku Podlaskim, Wydział Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Dekanat Bielski, Fundacja Mater. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Święty Jan Paweł II W Oczach Dziecka” realizowany jest pod Honorowym Patronatem: J. E. Biskupa Drohiczyńskiego Piotra Sawczuka, Fundacji Konferencji Episkopatu Polski „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie sekcja św. Jana Chrzciciela, Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego, Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego, Starosty Bielskiego Sławomira Jerzego Snarskiego, Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego.

informacje pochodzą ze strony internetowej Muzeum Podlaskiego w Białymstoku

Patrycja Wysocka