Budżet Obywatelski

Szanowni Państwo!

Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w głosowaniu 8 edycji Budżetu Obywatelskiego które odbędzie się w dniach 23.09.2021r. – 10.10.2021r. i poparcia naszych wspólnych projektów:

Dzielnicowego nr D-99 : „Renowacja zewnętrznych obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie”, obejmujący m.in. wymianę nawierzchni boiska wielofunkcyjnego, boiska do siatkówki a także prace naprawcze na korcie tenisowym oraz zgłoszonego wspólnie z klubem UKS WIDOK projektu ogólnomiejskiego o numerze O-23: „Dobre widoki na bazy sportowe dla dzieci” – obejmujący m.in. wymianę nawierzchni na szkolnym boisku piłkarskim.

Głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej oraz w formie papierowej. Postaramy się zorganizować karty do głosowania tak by Państwo mogli je pobrać przy wejściu do szkoły.

Głosować mogą także uczniowie.

Budżet Obywatelski | Informacje o głosowaniu

Budżet Obywatelski | Plakat