Wyjazd do Londynu

Nasza szkoła od wielu lat organizuje wyjazdy na warsztaty językowe do Londynu. Ta forma doskonalenia kompetencji językowych cieszyła się zawsze dużym zainteresowaniem. Po przerwie spowodowanej pandemią wznawiamy działania w tym obszarze. Proponujemy ofertę wyjazdu przygotowaną przez biuro, z którym szkoła współpracowała przy organizacji poprzednich wyjazdów Wstępny termin jest między końcem października a połową listopada. Szczegóły oferty znajdują się w załączniku poniżej.

Zapisu można dokonać poprzez FORMULARZ w terminie do 4 lipca br.

Decyduje kolejność zgłoszeń, jednak w przypadku większej ilości zainteresowanych niż miejsc pierwszeństwo mają uczniowie zgłoszeni na wyjazd, który nie doszedł do skutku z powodu pandemii. Szczegóły dotyczące wpłaty zaliczki w wysokości 200 zł przesłane zostaną na maile rodziców podane przy zapisie.
W przypadku dodatkowych pytań proszę je kierować na adres:
jwboruta@gmail.com bądź tel. 691 967 345 (preferowane SMS-y).

Opracowanie: Iwona Piotrowicz

Anna Wójcik