Szkolny Festiwal Talentów

W dniu 20 czerwca odbył się długo oczekiwany Szkolny Festiwal Talentów. Wszyscy ucieszyliśmy się, że mogliśmy się spotkać po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią. W wesoły nastrój wprowadziły nas ciekawie zaaranżowane piosenki. Obejrzeliśmy różne układy taneczne i pokazy karate. Wielu uczniów zaprezentowało też swoje umiejętności gry na instrumentach, w tym po raz pierwszy na gitarze basowej. Mieliśmy też okazję podziwiać obrazy namalowane przez nasze utalentowane uczennice. Dużą uwagę przykuły pokazy błyskawicznego układania kostki Rubika oraz sztuczki iluzjonistyczne. Widać było, że wszyscy bawili się wyśmienicie. Dziękujemy za tegoroczne spotkanie i mówimy z nadzieją – do zobaczenia za rok!

opracowanie: Agnieszka Przech-Szokaluk

Anna Wójcik